Wieczór panieński/kawalerski w Enigmat Escape

Chcesz uatrakcyjnić Pannie Młodej wieczór panieński? Planujesz zorganizować Panu Młodemu nietypowy wieczór kawalerski? Skontaktuj się z nami!
Dla bohaterów wieczoru specjalnie zmienimy scenariusz, a na koniec wzniesiemy wspólnie toast winem musującym. I to wszystko w cenie podstawowej pokojów! Oferta dla grup 8+ osób.

A może masz własny pomysł, jak ubarwić ten szczególny wieczór? Jakieś nietypowe rekwizyty? Udział specjalnego gościa? Podaj swoje pomysły, a my postaramy się je zrealizować. Przecież taki wieczór musi zostać w pamięci!

Solenizant gratis

Osoba, która w dniu udziału w grze obchodzi swoje urodziny, otrzymuje wstęp gratis za okazaniem dokumentu tożsamości. Koszt pokoju dzieli się na liczbę uczestników i odlicza koszt jednej osoby (solenizanta). Umożliwiamy także ukrycie w pokoju prezentu-niespodzianki dla solenizanta.

Koszt pokoju po uwzględnieniu promocji – już od 49zł.

Na jedną grupę przewidziana jest jedna zniżka „Solenizant gratis”.

Więcej niż jeden

Planujesz wybrać się większą ekipą do escape roomu? Dwa, trzy, czy nawet pięć pokojów na jeden termin? W ciągu godziny może się u nas bawić nawet do 25 osób! Skontaktuj się z nami, a przygotujemy dla Ciebie specjalną ofertę rabatową!