Live Cam Escape Room

Dostajecie szansę zagrania w pokoju zagadek bez wychodzenia z domu! Możecie wraz z rodziną i/lub przyjaciółmi połączyć się z nami przed ekranami komputerów. Live cam escape room (zwany czasem escape roomem on-line) jest interesującym doświadczeniem i doskonałą alternatywą dla rozgrywek stacjonarnych.

Ta nowa forma rozrywki cieszy się ogromną popularnością na całym świecie, w dodatku aktualna rzeczywistość epidemiczna zmusza do coraz szerszego wykorzystania narzędzi on-line, również w dziedzinie kultury i rozrywki. Większość walorów rozgrywek stacjonarnych została przeniesiona do wersji zdalnej; najistotniejszą zmianą jest sposób zdobywania informacji.

Rezerwacja i niezbędne narzędzia

Na dole strony jest widoczny kalendarz z dostępnym terminami i zakresami godzin. Wybierz dogodną godzinę i zadzwoń pod nasz numer 733-523-000. Nasz moderator dokona rezerwacji i odpowie na wszelkie pytania. Do rezerwacji podasz swój adres e‑mail, na który wyślemy mail rezerwacyjny.

W mailu rezerwacyjnym otrzymasz instrukcję od firmy w jaki sposób odbędzie się gra, otrzymasz link do rozgrywki i link do inwentarza. Do gry niezbędne będą:

  •  Komputer (najlepiej 1/os)
  • Internet – stałe łącze (wykorzystanie łącza pakietowego może się wiązać z dodatkowymi kosztami)
  • Aktualna wersja przeglądarki
  • Mikrofon
  • …i przede wszystkim zgrana drużyna, gotowa do działania (2-6 osób)!

Kamerka nie jest wymagana. Jednak jeśli grasz ze znajomymi, możliwość zobaczenia się poprawi przyjemność z gry.
Gra na telefonie, choć technicznie możliwa, jest stanowczo odradzana ze względu na niedostępność niektórych funkcji oraz zbyt mały ekran.

Przed rozpoczęciem gry online Mistrz gry również przekaże Wam niezbędne wytyczne, które ułatwią współpracę obu stronom.
Zwracamy uwagę, że korzystanie z oprogramowania naszych zewnętrznych dostawców może wiązać się z akceptacją i regulaminów i polityki prywatności.

Przebieg gry

W trakcie rozgrywki Wasza drużyna połączy się przez wideochat z Mistrzem Gry, który fizycznie będzie przebywać w pokoju. Będziecie mieć z nim wizualny i głosowy kontakt.

Mistrz Gry poprowadzi Was przez wszystkie elementy i zakamarki pokoju. Będzie Waszymi rękoma i zmysłami. Możecie wydawać mu polecenia związane z grą, możecie poprosić np. o przybliżenie czy otwarcie przedmiotów. Podczas gry napotkacie różne zagadki. Rozwiążecie je podając odpowiedź Mistrzowi gry.

Mistrza Gry dzielnie wspomaga Operator, który czuwa nad technicznym przebiegiem gry. Jego rolą jest moderacja i aktualizacja widoku oraz inwentarza. Zarówno Mistrz Gry, jak i Operator są w stałej łączności z graczami i na bieżąco reagują na prośby uczestników.

Cena i płatność

Koszt gry dla jednej grupy (2-6 osób) wynosi 60€ (lub równowartość w PLN według aktualnego kursu NBP).

Zapłata w formie przedpłaty na nasz rachunek bankowy

06 1090 1098 0000 0001 3700 4983

(Santander Bank), w terminie umożliwiającym odbiór przelewu najpóźniej w przeddzień gry.

Zapraszamy

Live cam escape room to rozrywka dostępna z każdego zakątka świata. Nie wymaga przebywania uczestników w jednym miejscu, co czyni ją idealnym rozwiązaniem na czas obostrzeń epidemicznych. Zaproś dawno nie widzianego znajomego i przeżyj niezapomnianą przygodę w naszym pokoju. Serdecznie zapraszamy!

Alicja w Krainie Czarów

Gdy Alicja, sobie tylko znanymi sposobami, przemykała po cichu ze swojego pokoju na poddaszu do Krainy Czarów, ogarniała ją radość na myśl o przygodach i magicznych przyjaciołach, których tam spotka. Nie wiedziała jednak, że nowy, tajemniczy świat jest miejscem, w którym czeka na nią nie tylko zabawa, ale i nieprzyjemne niespodzianki. Na Alicję czyha okrutny wróg, pragnący uwięzić ją w Krainie Czarów i uniemożliwić powrót do domu. Już niebawem urzeczywistni swój nikczemny plan. Czy dacie radę wytropić i pokonać tajemniczego przeciwnika nim zegar odmierzy godzinę?

poziom trudności:

Przyjazny dzieciom

Możliwość gry w języku angielskim